Siedmy muzejný potlach

Jménem týmu Kamarádů Trampského muzea si Vás dovolujeme pozvat na 7. Potlach trampského muzea na LDT Mlýnek ve Velinách.
Pozvánku je možno šířit mezi další kamarády, kteří jsou příznivci trampského muzea a trampských písní.
Na setkání s Vámi se těší tým Kamarádů Trampského muzea
– info PROGRAM
– info UBYTOVÁNÍ
ps – o zriadení stálej expozície na zámku Doudleby nad Orlicí sme písali na týchto stránkach

Program 7. Potlachu trampského muzea

Pátek 4. 10. 2024:
– příjezd, zaparkování, ubytování
– sejšn, posezení s kamarády a trampskou písničkou
u buřťáku a nebo u posezení
Sobota 5. 10. 2024:
– příjezd, zaparkování, ubytování
– možnost navštívit Stálé trampské muzeum na zámku v Doudlebách
– možnost navštívit jiné turistické cíle v okolí
– posedět s kamarády
10-14 hod. – burza knih, tramp. časopisů a zpěvníků
10-15 hod. – doprodej Fredovy knihy „Muž se srdcem trampa“
14,00 hod. – oficiální zahájení, přivítání,
14,10 hod. – křest trampské knihy „Trampská osada Dobrá naděje“
15,00 hod. – sportovní soutěže
18,00 hod. – Slavnostní zapálení ohně
18,15 hod. – Učinkující u ohně, solisti, dua, skupiny
Neděle 6. 10. 2024
– úklid chatiček, areálu
– předání uklizených chatiček a klíčů kamarádce Blance
– 10,00 hod. rozloučení u vlajky
– focení
– převzetí pamětního listu
– rozloučení
– odjezd domů

Ubytování v chatičkách

Pozor změna Rekreačního zařízení!!! Akce se koná v LDT Mlýnek Veliny u Holic.

Jsou zde k dispozici pouze chatky, žádné pokoje, je možno spát pod širákem, ve stanu, ve vl. autě, cena za osobu/noc je 50,- Kč.   Za stan, auto se nic neplatí.
K dispozici je 17 chatek po 6 lůžkách. Cena za lůžko/noc je 135,- Kč, cena za chatku/noc je 810,- Kč, lůžko/2 noci je 270,- Kč, cena za chatku/2 noci je 1620,- Kč.
Ceny jsou uvedeny s vl. spacím pytlem, v případě požadavku na lůžkoviny je to za příplatek.
Ceny jsou pouze orientační a v případě zdražení energie budou platit ceny pro r. 2024!

Žádné rezervační poplatky dopředu, úhrada za chatku bude uhrazena v hotovosti na místě. Objednat chatku si můžete dopředu u Blanky Jedličkové, e-mail : jedlickova.blanka1@seznam.cz, tel. : 737 708 608,  část chatek je již objednána, zadána.
V areálu je sociální zařízení, el. proud, pitná voda, kuchyň, jídelna, buřťák, sportoviště. V blízkosti je les.

Ubytování  pod širákem, ve stanu, v autě

V prostoru areálu LDT je možno spát pod širákem, ve stanu, ve vl. autě, cena za osobu/noc je 50,- Kč. Za stan, auto se nic neplatí.
Ceny jsou pouze orientační a v případě zdražení energie budou platit ceny pro r. 2024.
Žádné rezervační poplatky dopředu, úhrada bude provedena v hotovosti na místě.
Případné informace můžete obdržet u Blanky Jedličkové, e-mail : jedlickova.blanka1@seznam.cz, tel. : 737 708 608,

V blízkosti je les, ale spaní pod širákem, ve stanu, v autě pouze v areálu LDT Mlýnek!!!

Děkujeme za pochopení.